Mesaj gönder
FOSHAN BOLI CERAMICS CO.,LTD.
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Winne Jian

Telefon numarası : +8613600305763

Naber : +8613600305763

Free call

Seramik karo bir cephedir, iyi dokuya ve yüksek görünüm değerine sahip seramik karo nasıl seçilir?

December 26, 2020

hakkında en son şirket haberleri Seramik karo bir cephedir, iyi dokuya ve yüksek görünüm değerine sahip seramik karo nasıl seçilir?

Seramik karo bir cephedir, iyi dokuya ve yüksek görünüm değerine sahip seramik karo nasıl seçilir

Foshan Boli Seramikleri

 

hakkında en son şirket haberleri Seramik karo bir cephedir, iyi dokuya ve yüksek görünüm değerine sahip seramik karo nasıl seçilir? 0

 

seramik karo——Uzun bir asırlık gelişimden sonra, ana iç dekorasyon malzemeleri olarak genişletildi.

 

Zamanın sürekli gelişmesi ve ilerlemesi ile seramik endüstrisi ürün çeşitleriyle doludur ve tüketiciler bunalmıştır.İyi bir seramik karo nasıl seçilir, böylece kendi evlerinin dekorasyonunda pişmanlık olmaz?İlgili deneyim ve bilgi paylaşımını özetleyelim.

——

Fayans ve makyajın hepsi ön yüzler

 

Kızlar için, trendi takip ediyor ve makyajla giyinmenin eğlencesinin tadını çıkarıyoruz: sürekli çim ekiyor, yeni renk numarası ve hassas dokuyu takip ediyor.Aslında seramik karo ve makyaj aynı yere sahiptir.

 

Seramik karo ve makyaj aynıdır, cephedir.Evin sert dekorasyonunda zemin ve duvar en geniş görsel alanı kaplar.Zemin genellikle ahşap zemin ve seramik karodan seçilir ve duvar genellikle boya, duvar kağıdı, ahşap kaplama ve seramik karo gibi malzemelerden seçilir.Çok yönlü bir yapı malzemesi olarak seramik karo yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

▲ Ev dekorasyonunda duvar ve zeminin görsel alanı daha geniştir

 

Seramik karo tasarlama ve üretme sürecinde dikkat edilmesi gereken noktalar aslında renk makyajına benzer.Örneğin, hangi renk, seramik karo stili mevcut trendle daha uyumlu, taş dokusunu nasıl daha gerçekçi hale getirebilir, doku daha düzgün ve narin fayanslar.

 

▲ Seramik karo veya makyaj, renk, desen, ışık ve doku,

Önemli hususlardır

 

Ancak piyasadaki göz kamaştırıcı seramik karo stilleri göz kamaştırıyor.Seramik karo seçimi tüketiciler için bir baş ağrısıdır.Bugün sizlerle "karo seçme deneyimini" paylaşmak ve son zamanlarda daha popüler bir seramik karo önermek istiyorum.

 

 

 

——

Ⅰ. Seramik karo nedir ve ne tür seramik

 

// ①Seramik karo nedir

 

Kısaca seramik karo yapmak için seramik kil gibi hammaddelerin yeterince ince toz haline getirilmesidir.Bir dizi işlemden sonra, toz bir presle keklere bastırılır ve ardından karo delinir.

 

 

▲ Seramik karo üretimi

 

 

// ②Seramik karo çeşitleri

 

Bir seramik dükkanına girdiğinizde, çimento karo, antika çini, tüm gövde çini, vitrifiye çini, cilalı çini Size her türlü isim geliyor ve kafanız çok büyük.

 

Aslında anlaşılmasının bu kadar zor olmasının nedeni, farklı sınıflandırma standartlarına sahip olmalarıdır.Birleşik standart, boş karo üzerindeki yüzey katmanından anlaşılırsa, seramik karo iki basit kategoriye ayrılabilir :

 

· Cilalı fayans: yüzeyi fayanscilalı, parlak, yapıya dayanıklı ve iyi kayma direncine sahip.Ancak stil daha az, görünüm ortalama.

· Sırlı çini: yüzeyinde sır fayansGenel olarak alt sır, baskı ve yüzey sır olarak ikiye ayrılan, daha renkli ve güzel desenler oluşturmak için çeşitli baskı işlemleriyle oluşturulabilir.

 

hakkında en son şirket haberleri Seramik karo bir cephedir, iyi dokuya ve yüksek görünüm değerine sahip seramik karo nasıl seçilir? 1

▲ Seramik karo işlem şeması

 

——

Ⅱ. Seramik karo nasıl seçilir

 

// ①Markanın kalite güvencesi fayans

 

Şu anda, seramik karo teknolojisi çok olgundur.Sıradan markalardan ve normal kanallardan satın alındığı sürece, seramik karoların kalitesi garantilidir ve Guangdong karo Çin'de en ünlüsüdür.

 

 

// ②Seramik karoların performansını fazla karıştırmaya gerek yok

Şimdi, çeşitli karo türlerinin performansı daha dengelidir.Örneğin, erken cilalanmış karolar, yüzeydeki delikler nedeniyle zayıf leke direncine sahipti.Geliştirmelerden sonra üreticiler, kirlenme önleme özelliğini geliştirmek için yüzeye nano koruyucu katman ekleyecek.Sırlı karoların kayma önleyici performansı, sifon benzeri efekt sayesinde büyük ölçüde iyileştirilmiştir.

 

Döşemeyi seçerken, farklı işlevlere göre seçim yapabiliriz, ancak çeşitli döşemelerin performans açığı tüketicilerin düşündüğü kadar büyük değildir, bu nedenle çok fazla dolaşmaya gerek yoktur.

 

 

// ③Görünüm ve doku için ödeme yapın

 

Genel bir tüketici olarak karo satın almak büyük ölçüde güzellik uğruna.

 

İyi görünümlü derecede ve dokuda farklı karo üreticileri daha büyük bir fark yaratacaktır.Bir yandan, seramik karo markasının olağanüstü tasarım kabiliyetine sahip olup olmadığını, güzel görünümlü renk / desenle eşleşip eşleşemeyeceğini, trendi yakalayıp yakalayamayacağını veya hatta yönetip yönetemeyeceğini test ediyor;diğeri, markanın teknik yeteneğini, daha gerçekçi taş dokusunun nasıl yapılacağını, daha hassas ve simetrik desenlerin nasıl oluşturulacağını ve birden fazla tasarım yüzeyine nasıl sahip olunacağını test etmektir (daha fazla tasarım yüzeyine sahip stil, sert kaplama ve yapıştırma) "Karmaşık duygu", desen tutarlı ve daha doğaldır).

 

 

// ④Çeşitli boyutlar

 

Geçmişte, ana boyutlar 600 mm x 600 mm ve 800 x 800 mm idi.Ancak tüketiciler arasında giderek daha popüler olan seramik karo "büyük tahta" ile katlanarak büyüyor, seramik karoların boyutu da çeşitli değişiklikler sunuyor.

Hangi boyutta seramik karo seçin, anahtar kişisel tercihlere ve tüm ailenin tarzına bağlıdır.

 

 

——

Önerilen fayanslar

 

Birçok favori ürün arasında, tarzı ve dokusu çok iyi bir seramik karo, sır efekti, taş dokusu var.Bu daha belirgin seramik karo ile, karo seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini size anlatmak için.

 

// ①Morandi·efekt sır serisi

 

Bazı müşterilerin dekorasyon tarzı göz önüne alındığında hafif lüks stile meyillidir, bu nedenle efekt sırlı seramik karo öneriyoruz ve efekt sır serisi ürünlerimiz oldukça dikkat çekicidir.

 

// ②Efekt sır nedir

 

Efekt sır, yukarıda bahsedilen bir tür sırlı çini olup, daha özel olan sır, genellikle kuru taneli sır olarak bilinir.Adından da anlaşılacağı gibi, sır yüzeyinde Matt kaymayı önleme etkisi ile seramik karo üzerinde üç boyutlu parçacıklar sunacak olan ince toz şeker gibi bir parçacık tabakası vardır.

Bu sır kulağa lezzetli geliyor ama aslında süreç daha karmaşık.Efekt sırının kalitesi, her evin kullandığı sır ve sır ekipmanından büyük ölçüde etkilenir.Platin sır ve ekipmanları İtalya ve İspanya'dan ithal edilmektedir.Yüksek kaliteli kozmetikler gibi, iyi bir parlaklığa, hassas ışığa ve hatta parçacıklara sahiptir.

hakkında en son şirket haberleri Seramik karo bir cephedir, iyi dokuya ve yüksek görünüm değerine sahip seramik karo nasıl seçilir? 2

▲ Efekt sırlı seramik karo, hassas ışık hissi

 

// ③Morandi STONE MIX serisi

 

Yukarıda bahsedilen efekt perdahı sadece bir çeşit sır işleme teknolojisidir ve seramik karonun deseni ve renginin birçok olasılığı vardır, bunlar arasında platinin Morandi taş karışımı serisi tüketiciler arasında çok popülerdir.

 

// ④Renk / desen

 

Bu koleksiyonda bej, gri, füme gri ve siyah olmak üzere dört renk bulunmaktadır.Benzersiz bir görsel deneyimin keyfini çıkarabilmeniz için narin dokusu ve yumuşak rengi ile yeni bir mermer + taş + çimento malzemesidir.

 

hakkında en son şirket haberleri Seramik karo bir cephedir, iyi dokuya ve yüksek görünüm değerine sahip seramik karo nasıl seçilir? 3

 

Boyut

 

600 x 600 mm ve 300 x 600 mm.Bunların arasında, 600x600mm kiremit, geniş alanlı serme için daha uygun olan ve daha güçlü entegrasyon hissine sahip 12 tasarım yüzüne sahiptir.300 mm x 600 mm karo, daha bol olan, daha hassas bir alanda döşemek için uygun olan 24 tasarım yüzeyine sahiptir.

 

Tçıkarmak

 

Yer karosu satın alırken sadece desen ve rengin yeterli olmadığını göz önünde bulundurun.Yüzeyin üç boyutlu etkisi ve yansıtıcı derecesi, kullanım sırasında farklı duygular getirebilir.

Bu seramik karo serisi, karo yüzeyinin hassas dokusu, sır teknolojisi, 3D mürekkep püskürtmeli baskı teknolojisi ve desen tasarımından ayrılamaz.hakkında en son şirket haberleri Seramik karo bir cephedir, iyi dokuya ve yüksek görünüm değerine sahip seramik karo nasıl seçilir? 4

hakkında en son şirket haberleri Seramik karo bir cephedir, iyi dokuya ve yüksek görünüm değerine sahip seramik karo nasıl seçilir? 5

hakkında en son şirket haberleri Seramik karo bir cephedir, iyi dokuya ve yüksek görünüm değerine sahip seramik karo nasıl seçilir? 6

▲ Yumuşak bej rengi, kıdemli bir ruh veren bir kutsallık duygusu içerir

 

Collocation

 

Bu karo modern, hafif lüks ve diğer dekorasyon stilleri için çok uygundur.Kollokasyonda, renklerin genel kullanımı, yenilenmek için mobilyaların parlak renkleri aracılığıyla daha yakınsama olabilir.Her ikisi de aynı renge zemin hazırlayabilir, ağır renkteki hafif lüks mobilyalarla işbirliği yapabilir, uzay uyumlu bir bütün olarak görünebilir.

 

hakkında en son şirket haberleri Seramik karo bir cephedir, iyi dokuya ve yüksek görünüm değerine sahip seramik karo nasıl seçilir? 7

 

Yerin koyu arka planı olarak gri, aynı gri sistemin açık renk mobilyaları ve duvarları ile hiyerarşi duygusu gösterir.

hakkında en son şirket haberleri Seramik karo bir cephedir, iyi dokuya ve yüksek görünüm değerine sahip seramik karo nasıl seçilir? 8

 

Banyoda kullanılır, genel bir sıralama olabilir, aksesuarlar yerel duvar yapar, bir resim hissi yaratır, küçük alanların daha fazla doku görünmesine izin verin.

hakkında en son şirket haberleri Seramik karo bir cephedir, iyi dokuya ve yüksek görünüm değerine sahip seramik karo nasıl seçilir? 9

hakkında en son şirket haberleri Seramik karo bir cephedir, iyi dokuya ve yüksek görünüm değerine sahip seramik karo nasıl seçilir? 10

 

 

Hafif lüks veya minimalist stil efekti dekore etmek istiyorsanız, platin karo "Morandi stone mix serisi", düşük doygunluk, doğal doku, iyi bir tasarımla deneyebilirsiniz, çok gelişmiş bir etki yaratabilirsiniz.

 

Seramik karo satın alırken, herkesin olay yerine daha fazla hissederek gitmesini önerin, şu anda bahsettiğimiz birçok yönü karşılaştırın ve düşünün.

 

// Summary

Mısır kökenli seramik karolar başlangıçta renkleri ve desenleri korumak, tarihi kaydetmek ve çeşitli ev türlerini dekore etmek için kullanıldı.Ve şimdi sadece yapı malzemesi olarak değil, aynı zamanda antik taş mimarisinin bir tür selamı ve incelemesi olarak gelişmeye devam edin.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin